SAFEZONE EDUCATİON CONSULTANCY

İş güvenliği alanında başlamış olduğumuz serüvenimize alanında uzman kadrosu ile kurmuş olduğumuz ”Safezone Education Consultancy (SEC)” firmamız ile Türkiye’ nin her noktasındaki müşterilere profesyonel eğitim,danışmanlık ve 3.Göz hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Stratejik planlamadan yenilikçi çözümlere kadar, odak noktamız daima etkin ve sonuç odaklı bir ilişki kurmaktır. Kendiniz veya kuruluşunuz için özelleştirilmiş bir eylem planı oluşturmak üzere sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Vizyonumuz ve danışmanlık hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Dünya genelinde iş sağlığı, iş güvenliği çevre yönetimi eğitim ve danışmanlık alanında mükemmelliği teşvik eden, takip eden öncü ve yenilikçi organizasyonumuzla hedefe yönelik çözümler sunuyoruz. İnsan ve çevre odaklı bakış açısıyla her geçen gün büyüyen şirketlerimizin önceliği sizleri tanıyarak isteklerinize en iyi şekilde cevap verebilmektir.

TARİHÇE

İş güvenliği alanında başlamış olduğumuz serüvenimize alanında uzman kadrosu ile kurmuş olduğumuz ”Safezone Education Consultancy (SEC)” firmamız ile Türkiye’nin her noktasındaki müşterilere profesyonel eğitim,danışmanlık ve 3.Göz hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Hizmetlerimizi şirket ayırt etmeksizin tüm müşterilerimize aynı özende ilk günkü gibi amatör ruh ve profesyonel bakış açısı ile gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak eğitim danışmanlık ve 3. Göz hizmetleri veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Stratejik planlamadan yenilikçi çözümlere kadar, odak noktamız daima etkin ve sonuç odaklı bir ilişki kurmaktır. Vizyonumuz ve danışmanlık hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.
0
TÜM PROJELERİMİZ
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
ÇALIŞANLARIMIZ

NE YAPMALIYIM?

Eğitimlerimiz hakkında bilgi alın veya diğer projelerimize bir göz atın